Szanowni Państwo, możemy już śmiało ogłosić,iż modernizacja ulicy Pogodnej prowadzącej min. na nasze Osiedle Różane została zakończona. O realizację tej inwestycji zadbała Gmina Siechnice,wykonując betonową nawierzchnię jezdni oraz przeprowadzając remont istniejących poboczy, obsianie ich trawą oraz renowację dojazdów i dojść do posesji. Nowa droga dojazdowa zapewni mieszkańcom wysoki komfort użytkowania.

Możemy zdradzić również, że w planach jest budowa ulicy Różanej, bezpośrednio sąsiadująca z inwestycją Osiedle Różanesmile Zapraszamy do śledzenia naszej strony i profilu na FB, na pewno w przyszłości podamy więcej szczegółowych informacji.

IMG6558
IMG6560
IMG6561

Na Osiedlu Różanym🌹 budowa idzie pełną parą! Coraz bliżej jej końca,poniżej wrzucamy dla Państwa parę zdjęć poglądowych zrobionych już jakiś czas temu👇
 
Dodatkowo odpowiadamy na pytanie- dlaczego warto zamieszkać w Groblicach❓
W najbliższej okolicy znajdują się liczne sklepy spożywcze, boiska, place zabaw, BAR LEŚNY, a także stadnina koni z ośrodkiem rekreacji konnej RANCHO GROBLICE 🐎 Doskonały punkt wypadowy na spacery, jogging czy wycieczki rowerowe tworzą liczne tereny zielone, gwarantując mieszkańcom chwile wytchnienia od zgiełku miasta🌳
W oddalonych o około 3 km Siechnicach mamy: liczne sklepy spożywcze, Biedronka, Dino, LIDL, kościół, ośrodek zdrowia, punkty usługowe, banki, szkoły, przedszkola, żłobki, kąpielisko Laguna czy klub fitness. W drugą stronę, około 11 km dojedziemy do Oławy, miasta powiatowego z pełną i rozbudowaną infrastrukturą 🏘
Bardzo dobry dojazd do Wrocławia (około 15 km):w przypadku braku samochodu są dwie linie autobusowe nr 800 i 84 oraz podmiejski pociąg, gdzie odległość do dworca kolejowego to około 1,3 km. Dodatkowo tylko kilka minut samochodem do Wschodniej Obwodnicy Wrocławia.
 
Same plusy 🙂Tradycyjnie zapraszamy do kontaktu z Nami 🙂Zostały już tylko 4 mieszkania ‼️ Oddanie mieszkań do końca grudnia 2021 rokusmile
 
PHOTO-2021-09-29-09-50-468
PHOTO-2021-09-29-09-50-466
PHOTO-2021-09-29-09-50-463
PHOTO-2021-09-29-09-50-469

Szanowni Państwo, powoli dobiega końca budowa Osiedla Różanego przy ulicy Różanej w Groblicach, jednak my nie kończymy naszych inwestycji w tej miejscowości. Miło nam poinformować, że już niedługo ruszamy z budową i sprzedażą II etapu Osiedla Różanego, zlokalizowanego na działce nr 114/4.

Szanowni Państwo, w okolicy naszej inwestycji Osiedle Różane w Groblicach budowane są nowe drogi dojazdowe, co znacząco poprawi komfort przyszłych mieszkańców Osiedla Różanego i zapewni szybki dojazd do domu.

Cały czas zachęcamy również do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkań na Osiedlu Różanym.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Promocja na dwa pierwsze mieszkania 10 000 zł taniej - nadal trwa ! Zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Sprzedaży pod numerem telefonu: 666 350 646 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Chętnie udzielimy wszelkich informacji, a także spotkamy się na prezentacji mieszkania :)

 

Od teraz wszystkie osoby które nabędą mieszkania w inwestycji Waniliowe Zacisze uzyskają profesjonalne wsparcie w zakresie wykończenia, poczynając od projektu wnętrz na dodatkach kończąc.