Groblice, ul. Różana

Słoneczne Groblice - Etap 2

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z drugim etapem mieszkań w Groblicach! Inwestycja Słoneczne Groblice zakładała budowę 13-tu budynków wielorodzinnych charakteryzujących się przede wszystkim wysoką jakością wykonania. W każdym dwukondygnacyjnym budynku znalazły się cztery komfortowe mieszkania o powierzchni od 70 do nawet 100 m2! Do lokali parterowych w standardzie przynależą ogródki o powierzchni nawet do 350 m2, natomiast mieszkania zlokalizowane na drugiej kondygnacji budynku wyposażone są w przestronne 13 metrowe tarasy. Dodatkowo w cenie każdego mieszkania zaoferowaliśmy naszym Klientom komórkę lokatorską oraz miejsce postojowe gratis!

Ciekawą propozycją była możliwość skorzystania z szerokiej oferty pakietów dodatkowych, m.in. instalacja kominkowa, ogrzewanie podłogowe czy system alarmowy.

Na terenie inwestycji zaplanowany został zielony skwer z placem zabaw dostępny wyłącznie dla mieszkańców osiedla SŁONECZNE GROBLICE.

Osiedle posiada wszystkie niezbędne media łącznie z kanalizacją oraz pełną infrastrukturą drogową. Na terenie inwestycji znajduje się również plac zabaw dostępny wyłącznie dla mieszkańców osiedla Słoneczne Groblice. Ten wyjątkowy projekt skierowany został przede wszystkim do osób poszukujących alternatywy dla typowych wrocławskich mieszkań.

Galeria inwestycji

Inne inwestycje

Zobacz wszystkie

Na spełnienie marzeń
nigdy nie jest za późno!

Umów spotkanie