Groblice, ul. Różana

Osiedle Różane

WYDANIE MIESZKAŃ NASTĄPI JUŻ D0 KOŃCA GRUDNIA 2021 !!

 

W podwrocławskiej miejscowości Groblice powstało malownicze Osiedle Różane.Ta wyjątkowa Inwestycja to połączenie nowoczesności i tradycji, idealne miejsce dla tych, którzy chcą szybko dotrzeć do pracy, a po powrocie do domu odpocząć w otoczeniu natury i cieszyć się beztroskimi chwilami z najbliższymi.

 

* Osiedle Różane składa się z czterech budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, w której znajduje się 8 dwulokalowych mieszkań o powierzchni około 70 m2 składających się z:

- kuchnia

- salon

- pokój

- sypialnia

- łazienka

- toaleta

- wiatrołap

 

* Każde z mieszkań posiada własny przydomowy ogródek, w zależności od upodobań można wybrać mniejszy o powierzchni około 20m2  lub cieszyć się tym największym, który ma około 160m2.To niewątpliwy atut naszej Inwestycji.

 

* Podwyższony standard deweloperski obejmuje m.in.:

- nowoczesna pompa ciepła ( szacowany koszt poniesionej opłaty rocznej za sezon grzewczy wynosi około 1700 zł przy temperaturze w mieszkaniu około 20°C )

- ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni mieszkania

- przygotowana instalacja pod montaż paneli fotowoltaicznych

- budynek wykonany z pustaków ceramicznych POROTHERM

- dach dwuspadowy, dachówka firmy BRAAS

- okna PCV w kolorze białym, dwukomorowe

- docieplenie budynków styropianem o grubości min. 15 cm

- architektura w modnych, stonowanych odcieniach

- mieszkania BEZCZYNSZOWE

 

* Charakterystyka nieruchomości poprawiająca komfort życia przyszłych lokatorów:

- teren w całości ogrodzony, szlaban elektryczny

- szerokie chodniki bezpieczne dla mieszkańców i rodzin z dziećmi

- miejsca postojowe na terenie osiedla

- bogactwo zieleni: drzewa, krzewy, trawniki na terenie osiedla, jak i naturalna zieleń otaczająca inwestycję

- nowe drogi dojazdowe

- pełne uzbrojenie

- dbałość o ekologię i środowisko

 

* Lokalizacja i infrastruktura :

W najbliższej okolicy znajdują się liczne sklepy spożywcze, boiska, place zabaw, BAR LEŚNY, a także stadnina koni z ośrodkiem rekreacji konnej RANCHO GROBLICE.

Doskonały punkt wypadowy na spacery, jogging czy wycieczki rowerowe tworzą liczne tereny zielone, gwarantując mieszkańcom chwile wytchnienia od zgiełku miasta.

W oddalonych o około 3 km Siechnicach mamy: liczne sklepy spożywcze, Biedronka, Dino, LIDL,  kościół, ośrodek zdrowia, punkty usługowe, banki, szkoły, przedszkola, żłobki, kąpielisko Laguna czy klub fitness. W drugą stronę, około 11 km dojedziemy do Oławy miasta powiatowego z pełną i rozbudowaną infrastrukturą oraz znajdującym się w pobliżu pięknym Parkiem Krajobrazowym Odry i Oławy.

Bardzo dobry dojazd do Wrocławia ( około 15 km) : samochodem ( około 20 min), dwiema liniami autobusowym nr 800 i 84 oraz podmiejskim pociągiem, gdzie odległość do dworca kolejowego to około 1,3 km. Dodatkowo tylko kilka minut samochodem do Wschodniej Obwodnicy Wrocławia.

 

 

 

 

Szczegóły osiedla i lokali

Wybierz budynek i kondygnację, która cię interesuje, aby poznać szczegóły lokali. Możesz też zobaczyć zestawienie wszystkich lokali.

Zestawienie wszystkich lokali

Galeria inwestycji

Inne inwestycje

Zobacz wszystkie

Na spełnienie marzeń
nigdy nie jest za późno!

Umów spotkanie