1100 m od zjazdu z autostrady A4 Wrocław-Wschód

Centrum Wojkowice

Centrum Wojkowice wizytówką gminy Żórawina - lokale pod wynajem

 

W miejscowości Wojkowice, gminie Żórawina, około 110 m od zjazdu z autostrady Wrocław A4: Wrocław- Wschód, powstanie nasza nowa inwestycja: Centrum Wojkowice.

Ta wyjątkowa inwestycja będzie kompleksem trzech budynków handlowo-usługowo-biurowych o powierzchni powyżej 2 300 m2, wyróżniająca się modnym i nowoczesnym stylem loftowym, a co za tym idzie przyciągająca wzrok zarówno mieszkańców, jak i przyjezdnych.

Realizując ten projekt, zastosujemy nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne i ekologiczne, tj. pompy ciepła czy panele fotowoltaiczne. Do tego dojdzie niezbędna infrastruktura techniczna oraz zagospodarowanie terenu, na które też zwrócimy szczególną uwagę.

Będzie również lepsze droga i chodniki.

Centrum Wojkowice skupiłoby się przede wszystkim na lokalach pod wynajem, lokalach komercyjnych. Planowane są tam lokale handlowe, usługowe, gabinety lekarskie, gabinety rehabilitacji  i zdrowia psychicznego, restauracje, kawiarnie, salony fryzjerskie czy kosmetyczne, bankomat.

Do tego zapewnimy 30 miejsc postojowych, w tym 4 dla osób niepełnosprawnych, stojaki dla rowerów, stacje do ładowania samochodów elektrycznych, a wszystko to będzie otoczone przepiękną zielenią i strefą do odpoczynku.

 

INWESTYCJA SKŁADAĆ SIĘ BĘDZIE Z:

* BUDYNEK A : 591,19 m2

8 lokali: 1 lokal handlowy z zapleczem, 1 lokal gastronomiczny za zapleczem, 4 lokale usługowo-biurowe z zapleczem oraz 2 lokale biurowe z zapleczem

* BUDYNEK B: 673,33 m2

lokale handlowo- usługowe na parterze, gabinety np. lekarskie na piętrze

* BUDYNEK C: 1076,50 m2

4 lokale usługowo-handlowe z zapleczem, wyższe kondygnacje: 8 lokali biurowo- usługowych z zapleczem

 

* LOKALIZACJA i INFRASTRUKTURA oraz ZALETY wynajmu lokali przez przyszłych nabywców:

- usytuowanie kompleksu około 1100 m od zjazdu z autostrady A4

- niesamowicie duży ruch samochodowy

- budowa tak potrzebnego tam ronda, uwzględniona przez nas w projekcie

- bardzo dobry dojazd od strony Wrocławia i okolicznych wsi na terenie całej gminy

- korzyści z rozwijającej się nieustannie gminy Żórawina

- intensywnie rozwijająca się baza logistyczna w okolicy zjazdu z A4

- zlokalizowana w najbliższej odległości: stacja benzynowa, parking dla tirów, przychodnia, komis, warsztat samochodowy, centrum zaopatrzenia rolnictwa

- brak podobnego kompleksu w całej gminie

 

Jesteśmy przekonani, że Centrum Wojkowice poprawi komfort życia mieszkańców, przyciągnie przyjezdnych, którzy będą mogli w jednym miejscu zaspokajać swoje potrzeby zakupowe, usługowe oraz korzystać z wielu stref kawiarnianych, restauracyjnych, a dodatkowo stworzy atrakcyjne miejsce spotkań i spędzania czasu w wolnych chwilach.

 

 

Galeria inwestycji

Inne inwestycje

Zobacz wszystkie

Na spełnienie marzeń
nigdy nie jest za późno!

Umów spotkanie