Mnichowice

Dom w Arkadiach

Dom w Arkadiach, miejscowość Mnichowice, gmina Żórawina, ul. Dębowa 19 działka 259/1

 

W miejscowości Mnichowice, gmina Żórawina, położonej około 7 km od południowej granicy  Wrocławia, powstaje niebanalny dom na bazie projektu  firmy Archon- Dom w Arkadiach 3 (GR2). Będzie to budynek w zabudowie bliźniaczej (jednorodzinny dwulokalowy),  dwukondygnacyjny z  garażami i dodatkowymi miejscami postojowymi. Komfortowy dojazd do budynków zapewnia droga asfaltowa.

Atrakcyjność i nowoczesność utrzymana jest dzięki prostej bryle, modnym wykończeniem elewacji, do tego dochodzi charakterystyczny dwuspadowy  dach, pokryty dachówką. 

Do projektu realizowanego budynku wprowadzono bardzo korzystne zmiany: powiększono garaż, wygospodarowano oddzielne pomieszczenie na pompę ciepła dzięki czemu nie będzie jej słychać w pomieszczeniach mieszkalnych, wzmocniono więźbę, aby można było zagospodarować przestronny  stryszek, dach nad garażem przeprojektowano na dwuspadowy .

Parter pełni funkcję wygodnej strefy dziennej, w ramach której będzie do dyspozycji salon z jadalnią z wielkimi przeszkleniami  oraz funkcjonalna kuchnia, której niewątpliwym atutem stanie się centralnie wyeksponowana wyspa. Przestrzeń wypoczynkową powiększa przydomowy taras rekreacyjny. W pobliżu wiatrołapu zaprojektowano dodatkowy pokój, zwany gabinetem- idealne miejsce do nauki, biurowej pracy lub przeznaczony jako sypialnia dla gości. Całość użytkową parteru dopełnia łazienka.

Na piętrze zaprojektowano trzy, pięknie doświetlone naturalnym światłem sypialnie oraz wyjątkową, dużą , widną  łazienkę z wysokim oknem. Pomieszczenia są bardzo ustawne (tylko minimalne skosy) i przestronne. W środkowej części budynku przewidziane są schody.

 

ATRAKCYJNE ATUTY PROJEKTU:

- powierzchnia domu wynosi 128,56 m2 w tym powierzchnia garażu  28,71 m2.

- możliwość zagospodarowania stryszku

- do każdego domu przestronny ogrzewany garaż i dodatkowo po dwa miejsca postojowe przed nim 

- nowoczesna i ekologiczna powietrzna pompa ciepła 

- możliwość zamontowania klimatyzacji

- drzwi antywłamaniowe

- rozprowadzona instalacja alarmowa

- rolety na parterze

- ogrzewanie podłogowe we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych

- atrakcyjne tarasy

- przestronne ok. 500 m2 działki dla każdego lokalu

- bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej

 

Mnichowice, leżące w gminie Żórawina to prężnie rozwijająca się i bardzo ładna miejscowość. Bardzo dobry, szybki  dojazd do Wrocławia, jak również do autostrady A4. W odległości 2 km znajduje się przystanek PKP i PKS. Niedaleko również szkoła, przedszkole oraz przychodnia zdrowia czy sklepy spożywcze. Bardzo cicha, spokojna okolica zachęca do jej bliższego poznania, a realizowany projekt : Dom w Arkadiach 3 (GR2), to  początek powstawania nowego, większego osiedla nowoczesnych domków w najbliższym sąsiedztwie.

 

Planowany termin zakończenia budowy listopad  2023 r.

 

Cena: 880.000,00 zł (6845,05 zł/m2)

Płatność ceny: 20% po podpisaniu umowy przedwstępnej, 80% przed wydaniem lokalu.

 

 

 

 

Galeria inwestycji

 

Inne inwestycje

Zobacz wszystkie

Na spełnienie marzeń
nigdy nie jest za późno!

Umów spotkanie