ul. Waniliowa, Wrocław

Waniliowe Zacisze

Waniliowe Zacisze to idealne miejsce dla Ciebie i Twojej Rodziny, znajdujące się w atrakcyjnej części Wrocławia, jaką jest Lipa Piotrowska. Osiedle znajduje się z dala od zgiełku miasta, a jednak jest dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami Wrocławia: dwie linie autobusowe, dostępność ścieżek rowerowych oraz bliskość Autostradowej Obwodnicy Wrocławia sprawi, iż każda podróż przebiegać będzie sprawnie i przyjemnie.

W nowoczesnych budynkach jedno i wielorodzinnych zaprojektowaliśmy i wybudowaliśmy łącznie 32 lokale mieszkalne o zróżnicowanych metrażach i wysokości do 270 cm występującej najczęściej w zabudowie apartamentowej oraz trzy lokale usługowe zlokalizowane wejściami od strony ulicy Waniliowej. Elewacja utrzymana w kolorach bieli i beżu, metalowe eleganckie balustrady i ciemna stolarka okienna to wszystko stanowi spójną całość budynków otoczonych przestronnymi, zielonymi częściami rekreacyjno - wypoczynkowymi.

Obecnie do sprzedaży posiadamy już ostatnie nowe i gotowe mieszkanie o powierzchni 70,43 m2, znajdujące się na parterze budynku.  Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki  oraz przedpokoju. Największym walorem tego mieszkania jest przynależny ogródek o wielkości 95,43 m2. 


Dodatkowe atuty mieszkania i inwestycji :

- przynależny ogródek o wielkości 95,43 m2

- niestandardowa wysokość mieszkania 270 cm

- miejsce postojowe w garażu podziemnym

- komórka lokatorska

- wszystkie media

- standard deweloperski (tynki, stolarka okienna i drzwiowa)

- ogrodzone osiedle z elektrycznym szlabanem

- plac zabaw dla najmłodszych

- zadbana przestrzeń zielona

 

Bliskość szkół, sklepów, punktów przedszkolnych, nowobudowanego nowoczesnego przedszkola oddalonego 100 metrów od naszego osiedla, gabinetów lekarskich i dentystycznych, restauracji oraz otwartych terenów rekreacyjnych sprawia, iż mieszkanie w tej okolicy staje się czystą przyjemnością. Obok osiedla Waniliowe Zacisze nie sposób przejść obojętnie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i prezentacji mieszkania!!

 

Szczegóły osiedla i lokali

Wybierz budynek i kondygnację, która cię interesuje, aby poznać szczegóły lokali. Możesz też zobaczyć zestawienie wszystkich lokali.

S1M1, S3M1, S4M1,S4M2,S5M1,S5M2,S6M1,S7M1 Zestawienie wszystkich lokali

Galeria inwestycji

Inne inwestycje

Zobacz wszystkie

Na spełnienie marzeń
nigdy nie jest za późno!

Umów spotkanie