ul. Zielona, Iwiny

ZIelone Iwiny

W 2011 roku z sukcesem zakończono realizację inwestycji Zielone Iwiny. Inwestycja zlokalizowana w Iwinach przy ul. Zielonej składa się z 15 dwukondygnacyjnych domów w zabudowie szeregowej, które są funkcjonalne, przestronne i jednocześnie przytulne. Dzięki odpowiedniemu usytuowaniu i dużym oknom, pomieszczenia są doskonale doświetlone światłem słonecznym. Parter to strefa dzienna – salon z kominkiem, wyjściem do ogródka, półotwartą kuchnią, łazienką, przedpokojem i garażem z bezpośrednim wejściem do domu. Piętro to strefa sypialna, zawierająca trzy sypialnie, łazienkę i garderobę.

Pomyśleliśmy również o bezpieczeństwie, które zapewnią drzwi antywłamaniowe, rolety na parterze, wideodomofon i instalacja alarmowa. Komfort użytkowania zapewnią: brama sterowana pilotem, piec dwufunkcyjny z automatyką pogodową oraz kaloryfery z termoregulatorami.

Zalety inwestycji sprawiły, że wszystkie domy w Iwinach szybko znalazły swoich właścicieli. Mieszkańcom serdecznie gratulujemy doskonałego wyboru oraz życzymy samych szczęśliwych chwil w Zielonych Iwinach.

Galeria inwestycji

Inne inwestycje

Zobacz wszystkie

Na spełnienie marzeń
nigdy nie jest za późno!

Umów spotkanie