II etap inwestycji Osiedle Różane już wkrótce!

Szanowni Państwo, powoli dobiega końca budowa Osiedla Różanego przy ulicy Różanej w Groblicach, jednak my nie kończymy naszych inwestycji w tej miejscowości. Miło nam poinformować, że już niedługo ruszamy z budową i sprzedażą II etapu Osiedla Różanego, zlokalizowanego na działce nr 114/4.

Powstanie zespół pięciu domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, a w każdym budynku znajdą się natomiast 2 lokale mieszkalne o powierzchni 70,23 m2, składające się z: 3 pokoi, kuchni, łazienki, toalety, wiatrołapu i holu. Dodatkowo mieszkania będą posiadały przydomowe ogródki o różnej powierzchni i miejsca postojowe w garażach. Naszą inwestycję wyróżniać będzie elegancka kolorystyka, utrzymana w jasnej tonacji z białym i jasnobrązowym akcentem (taka sama jak w przypadku I etapu) oraz wysoki standard deweloperski. Osiedle Różane zapewnione będzie miało pełne uzbrojenie, a tym razem postawimy na ogrzewanie gazowe. Zadbamy również o bogactwo zieleni w około i teren w całości ogrodzony dla bezpieczeństwa i komfortu przyszłych mieszkańców.

Więcej szczegółów dotyczących rozpoczęcia budowy jak i sprzedaży przedstawimy Państwu w niedalekiej przyszłości. Będzie możliwość obejrzenia na naszej stronie wizualizacji Osiedla Różanego, jak również rezerwacji mieszkań. Zachęcamy do uważnego śledzenia naszej strony i FB.

Obiecujemy, że będzie to atrakcyjna i piękna inwestycja, gdzie powrót do domu po całym dniu pracy stanie się największą przyjemnością.