Pompa ciepła- najlepszy i najbardziej oszczędny rodzaj ogrzewania

 

W ostatnim czasie mogliśmy zauważyć, iż wszystkie opłaty mediów poszły znacząco w górę, szczególnie  ceny gazu  wzrosły diametralnie!! Niestety takich podwyżek będzie więcej. Na pewno martwi to przede wszystkim właścicieli mieszkań czy domów z ogrzewaniem gazowym. Nasi klienci którzy nabyli mieszkania na osiedlu  Różanym w Groblicach są bardzo zadowoleni - ich żadne podwyżki cen gazu nie dotyczą ponieważ wymarzone mieszkania wyposażone są w pompy ciepła co wraz z ogrzewaniem podłogowym obejmującym całe mieszkanie  niewątpliwie stanowi   ekologiczne , nowoczesne i ekonomiczne rozwiązanie , które nie tylko zapewnia wyższy standard deweloperski, ale również gwarantuje cenę opłat niezależną od podwyżek ceny gazu czy innego rodzaju opału, a do tego system jest  naprawdę prosty w obsłudze.

Dla porównania, na dzień dzisiejszy  koszt ogrzewania naszego mieszkania o powierzchni 70,12 m2  pompą ciepła w rozrachunku rocznym, wyniesie ok. 1500 zł, natomiast ogrzewaniem gazowym - 3000 zł.  Różnica jest bardzo duża, a w przyszłości wraz z kolejnymi podwyżkami, będzie  jeszcze większa! 

Podkreślmy też pozostałe zalety pompy ciepła:Doskonałe rozwiązanie dla każdego typu zabudowy:

∗ Praca do temp. -20°C.

∗ Możliwość podgrzewania przydomowego zbiornika z wodą.

∗ Zintegrowany podgrzewacz ze zbiornikiem o pojemności 180 litrów.

∗ Produkt objęty 5-letnią gwarancją.

Przekonaliśmy Państwa? Jeżeli tak, to serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkań na inwestycji Osiedle Różane, zostały już tylko dwa ostatnie !

 

safeimagephp